Reference od klientů

Kateřina P.

"Byla jsem moc spokojená, na všem jsme se s paní Simonou domluvily. Milá, vstřícná, zodpovědná. Přehledné a dostačující reporty ohledně proběhlých prohlídek:-) "


Natalie S.

Paní makléřka je velice sympatická žena. Svému zamětnání dobře rozumí. Pravidelně komunikuje, informuje, poradí, zastoupí, vysvětluje....atd. Jsem opravdu spokojená s její veškerou činností. Je slušná, vstřícná a velice snaživá. Ráda jí i Vaší kancelář doporučím i dalším zájemcům. Kdyby se pani makléřka S. Boučková hodnotila 5 hvězdíčkami a 5 je to nelepší hodnocení, tak pani makléřka Boučková si zaslouží 5 hvězdiček. To nejlepší hodnoceni.

Děkuji za vše.

Eva T.

"Za vše co jste pro nás udělala paní Boučková moc děkuji a určitě dám kontakt , když bude někdo tyto služby potřebovat ! A já už Vás mám zapsanou jako " naší paní realitní makléřku ". Jste ČLOVĚK na správném místě jak k přístupu k lidem tak ve své práci. Přeji Vám ať se daří a hlavně ať jste zdraví a každý den je s Vámi štěstí. Děkuji a krásné léto ! Eva"

Maryana D.

"Pokud bude příležitost opět se na Vás rádi obrátíme, spolupráce totiž byl více než perfektní."


Eva B. 

" Moc Vám paní Boučková děkuji za Váš čas a energii. Jste velmi sympatická a profesionální. Ráda Vás doporučím svému okolí."


Eva P.

"Děkuji moc, pro nás jste naše realitní makléřka a jsme rádi, že Vás máme. Mějte se hezky, Eva "

Jana K.

" I přesto, že nakonec o byt v nabídce nemáme zájem Vám musím říci, že jste opravdu skvělá makléřka! Prezentace bytu byla dokonalá, vše perfektně připravené, dostali jsme naprosto všechny informace, aniž bychom se museli sami dotazovat. Navíc jste byla neuvěřitelně milá a ochotná. Takhle si představuji profesionálního makléře, kterému ráda svěřím nemovitost." Jana K.

Lenka T.

„S prací paní Boučkové jsme byli naprosto spokojeni. Je to makléřka na správném místě."

Tomáš A.

„Vse bylo perfektni a podle nasich predstav. Nemuseli jsme se vubec o nic starat. Pani Bouckova je clovek na spravnem miste. “

Ludmila M. 

„Dobry den,byla jsem velmi spokojena s Vasi realitni kancelari,pani Bouckova je velmi mila ,vstricna, spolehliva, vse super, moc dekuji za spolupraci. S pozdravem Ludmila M. .“