Nabídka nemovitostí

PRODEJ 3+kk s lodžií, sklepem, terasou, venkovním parkovacím stáním, Oty Bubeníčka, Praha 22 Uhříněves

10 490 000 Kč za nemovitost 

Hledáte moderní bydlení v novostavbě se skvělým dopravním spojením do centra? Potom mi dovolte Vám, v exklusivním zastoupení majitele, nabídnout velkorysý byt 3+kk v osobním vlastnictví v 1. NP bytového komplexu Vivus Uhříněves v blízkosti Nového náměstí. K hezky dispozičně řešenému bytu o podlahové ploše 85,29 m2 náleží zasklená lodžie orientovaná na západ s plochou 3,64 m2, zděný sklep s plochou 4,46 m2, terasa orientovaná na východ s plochou 34,32 m2 a venkovní parkovací stání. Z prostorné předsíně o ploše 12,68 m2 se dostanete do jednotlivých místností - kuchyně s obývacím prostorem o ploše 29,73 m2 a na ně navazující terasu, dvou ložnic - každé o ploše necelých 16 m2, dále pak na WC, do koupelny s vanou a komory. Byt se prodává bez vyobrazeného vybavení, pouze s kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči - troubou, varnou deskou, lednicí s mrazákem a myčkou. Nízkoenergetická budova s pěti nadzemními podlažími byla zkolaudována ke konci roku 2019 a nachází se zde celkem 60 bytů. Měsíční náklady na bydlení pro 2 osoby činí 3659 Kč plus zálohy na elektřinu 1240 Kč.
Pražská Uhříněves se nachází na jihovýchodním okraji Prahy a v posledních letech se stala velmi žádanou lokalitou díky komfortnímu a modernímu bydlení blízko přírody a přitom dobré dopravní dostupnosti do centra Prahy (v Uhříněvsi zastavuje přes 14 linek MHD, jezdí zde vlaky, dálkové autobusy), například na Hlavním Nádraží jste za 15 minut, jen 10 minut trvá cesta autobusem na metro Háje, 20 minut k metru Depo Hostivař. Navíc se zde rychle rozšiřuje a zkvalitňuje místní občanská vybavenost. Naleznete zde mateřskou i základní školu, domov pro seniory, poštu, služebnu Městské policie, mnoho obchodů, restaurací a jiných služeb. Na velké nákupy nebo za zábavou je možné vyrazit do nedaleké nákupní zóny Čestlice nebo do OC Chodov. Mimo to nabízí Uhříněves sportovní vyžití a prostor k relaxaci - fotbalové hřiště, tenisové kurty, fitness, skate park a v nedalekých Čestlicích vodní park Aquapalace Praha. Pár kroků od centra obce se nachází Podleský rybník, se kterým těsně sousedí místní obora. Je to místo jako stvořené pro rodinné vycházky nebo sportovní vyžití. Milovníci cyklistiky jistě ocení bohatou nabídku cyklostezek, které se neustále rozšiřují do dalších částí Prahy. Na výlet můžete zavítat i do Průhonického zámku nebo do zámeckého parku s botanickou zahradou.

PRONÁJEM 2+1, Braník, Praha 4

16 000 měsíčně + poplatky

Dlouhodobý pronájem částečně zařízeného bytu s dispozicí 2+1 ve 4. NP menšího bytového domu v příjemné a klidné části Braníku, se skvělou dopravní dostupností do centra města. Pár kroků od domu je autobusová zastávka a jen o kousek dál tramvajové spojení, zast. Přístaviště. Byt je částečně zařízen. V kuchyni, která navazuje na předsíň, naleznete pračku, myčku, troubu s varnou deskou a lednici s mrazákem. Kuchyň a koupelna, která je přístupná z předsíně, tvoří pomyslný "střed" bytu, přičemž z každé strany se nachází jednotlivé pokoje. V jednom pokoji je k dispozici postel, policový regál a konferenční stolek. V pokoji jsou po jeho délce posuvné závěsové panely, kterými je utvořen praktický úložný prostor. V druhém pokoji je pouze policový regál a konferenční stolek. Veškeré ostatní vybavení na fotkách není součástí nabídky. K bytu náleží sklep. Předností tohoto bytu je jeho lokalita. V blízkosti přírody - u Vltavy, budete to mít kousek do Podolí, Žlutých lázní, Branickým skalám, Dobešky, a veškeré infrastruktury. Tram či bus Vás doveze na metro Anděl, Karlovo nám., Budějovickou. Vedle vchodu do domu se nachází obchod Večerka. Poplatky na 1 osobu činí 3819 Kč včetně energií. Internetová přípojka je zřízena, službu si u dodavatele objednáte sami.

PRONÁJEM 2+1, Benediktská, Praha 1

PRODEJ rodinného domu ke kompletní rekonstrukci, Olešná u Hořovic, okr. Beroun

PRONÁJEM 2+1, Čílova, Praha 6


PRODEJ 1+kk, Záběhlická, Praha 10


PRONÁJEM 2+KK, Karlovarská, Praha 


PRONÁJEM 3+1, Laudova, Praha 6


PRONÁJEM 1+KK, Ve Smečkách, Praha 1


PRONÁJEM 3+kk, Vyžlovská, Praha 10

 

PRONÁJEM 1+kk, Bělohorská, Praha 6


PRONÁJEM 1+kk, Novodvorská, Praha 4
PRONÁJEM 1+kk, Novodvorská, Praha 4
PRONÁJEM 2+1 v rodinném domě, Praha 6
PRONÁJEM 2+1 v rodinném domě, Praha 6