Nabídka nemovitostí

PRODEJ 3+kk s lodžií, sklepem, terasou, venkovním parkovacím stáním, Oty Bubeníčka, Praha 22 Uhříněves

9 800 000 Kč za nemovitost včetně právních služeb + provize

Hledáte moderní bydlení v novostavbě se skvělým dopravním spojením do centra? Potom mi dovolte Vám, v zastoupení majitele, nabídnout velkorysý byt 3+kk v osobním vlastnictví v 1. NP bytového komplexu Vivus Uhříněves v blízkosti Nového náměstí. K hezky dispozičně řešenému bytu o podlahové ploše 85,29 m2 náleží zasklená lodžie orientovaná na západ s plochou 3,64 m2, zděný sklep s plochou 4,46 m2, terasa orientovaná na východ s plochou 34,32 m2 a venkovní parkovací stání. Z prostorné předsíně o ploše 12,68 m2 se dostanete do jednotlivých místností - kuchyně s obývacím prostorem o ploše 29,73 m2 a na ně navazující terasu, dvou ložnic - každé o ploše necelých 16 m2, dále pak na WC, do koupelny s vanou a komory. Byt se prodává bez vyobrazeného vybavení, pouze s kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči - troubou, varnou deskou, lednicí s mrazákem a myčkou. Nízkoenergetická budova s pěti nadzemními podlažími byla zkolaudována ke konci roku 2019 a nachází se zde celkem 60 bytů. Měsíční náklady na bydlení pro 2 osoby činí 3659 Kč plus zálohy na elektřinu 1240 Kč.
Pražská Uhříněves se nachází na jihovýchodním okraji Prahy a v posledních letech se stala velmi žádanou lokalitou díky komfortnímu a modernímu bydlení blízko přírody a přitom dobré dopravní dostupnosti do centra Prahy (v Uhříněvsi zastavuje přes 14 linek MHD, jezdí zde vlaky, dálkové autobusy), například na Hlavním Nádraží jste za 15 minut, jen 10 minut trvá cesta autobusem na metro Háje, 20 minut k metru Depo Hostivař. Navíc se zde rychle rozšiřuje a zkvalitňuje místní občanská vybavenost. Naleznete zde mateřskou i základní školu, domov pro seniory, poštu, služebnu Městské policie, mnoho obchodů, restaurací a jiných služeb. Na velké nákupy nebo za zábavou je možné vyrazit do nedaleké nákupní zóny Čestlice nebo do OC Chodov. Mimo to nabízí Uhříněves sportovní vyžití a prostor k relaxaci - fotbalové hřiště, tenisové kurty, fitness, skate park a v nedalekých Čestlicích vodní park Aquapalace Praha. Pár kroků od centra obce se nachází Podleský rybník, se kterým těsně sousedí místní obora. Je to místo jako stvořené pro rodinné vycházky nebo sportovní vyžití. Milovníci cyklistiky jistě ocení bohatou nabídku cyklostezek, které se neustále rozšiřují do dalších částí Prahy. Na výlet můžete zavítat i do Průhonického zámku nebo do zámeckého parku s botanickou zahradou.

PRODEJ 2+1 se sklepem, půdním a dalším společným prostorem

Nad Závěrkou, Praha 6 Břevnov

6 990 000 Kč za nemovitost včetně právních služeb

V exklusivním zastoupení majitele Vám zprostředkuji prodej bytové jednotky o velikosti 61m2, která je určena k rekonstrukci a tím nabízí možnost prostor dispozičně změnit dle potřeb nového majitele. Byt se nachází v 1. NP menšího bytového domu s celkem sedmi jednotkami. Získáte tak bydlení ve velmi klidné a vyhledávané části Prahy 6 Břevnova. Všechna okna bytu směřují do zahrady, kterou je dům obklopen. Současná dispozice bytu je 3+kk, přičemž kuchyň je umístěna v předsíni. Ložnici je možno rozšířit o prostor, kde byla vybudována úložná místnost. V jednom pokoji je vestavěné patro na spaní a obývací pokoj lze částečným odstraněním zdí více propojit s kuchyní, pokud nezvolíte při rekonstrukci její umístění jinam. Toaleta je samostatná místnost vedle kuchyně. Nabízí se Vám tedy možnost s prostorem variabilně pracovat. V bytě jsou nová dřevěná 3 komorová okna s bezpečnostní fólií a jsou udělány rozvody elektřiny. Pro pohodlné bydlení je ale nutná výměna podlah, topení a rozvodů vody. K bytu náleží velký sklep, část ze společného půdního prostoru ( konkrétně jde o cca 16m2 ), kde je ale potřeba položit podlahu, dále pak opět část společné, suché místnosti, kde je příprava na pračku. Jejím přemístěním získáte v koupelně eventuální místo pro toaletu.
Nájem činí 3303 Kč včetně fondu oprav, zálohy na plyn 5140 Kč a na elektřinu 1290 Kč. SVJ dobře hospodaří, dům je komplet opravený a je o něj hezky pečováno.
MHD je v pěší vdálenosti, autem se pohodlně napojíte na městský okruh. V okolí domu je veškerá potřebná infrastruktura, sportovní i kulturní vyžití, nákupní možnosti, lékař, krásnou procházkou se dostanete ke Strahovskému Klášteru, k Pražskému Hradu, na Petřín, zasportujete si na Ladronce, rodiny s dětmi jistě ocení pěší dostupnost koupaliště Petynka. V celé oblasti Prahy 6 jsou parkovací Modré zóny.
PENB bude dodán, proto zatím uvádíme třídu G. 

PRONÁJEM 3+KK, Lodžská, Praha 8

PRONÁJEM 2+1, Ke Krči, Praha 4

PRONÁJEM 2+kk, Nad Kajetánkou, Praha 6

PRONÁJEM 2+1, Benediktská, Praha 1

PRODEJ rodinného domu ke kompletní rekonstrukci, Olešná u Hořovic, okr. Beroun

PRONÁJEM 2+1, Čílova, Praha 6


PRODEJ 1+kk, Záběhlická, Praha 10


PRONÁJEM 2+KK, Karlovarská, Praha 


PRONÁJEM 3+1, Laudova, Praha 6


PRONÁJEM 1+KK, Ve Smečkách, Praha 1


PRONÁJEM 3+kk, Vyžlovská, Praha 10

 

PRONÁJEM 1+kk, Bělohorská, Praha 6


PRONÁJEM 1+kk, Novodvorská, Praha 4
PRONÁJEM 1+kk, Novodvorská, Praha 4
PRONÁJEM 2+1 v rodinném domě, Praha 6
PRONÁJEM 2+1 v rodinném domě, Praha 6